DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kosmetickému poradenství jsem se začala věnovat v roce 2004 a pozvolna jsem přešla k vizážistice. Nejprve jsem jezdila na dílčí školení ohledně kosmetiky a vizáže a v roce 2010 jsem si udělala vizážistický kurs.

Dnes se nejvíce věnuji svatebnímu (slavnostnímu) líčení. Dělám také jednorázové i opakované akce pro jednotlivce i firmy, které se konají většinou v kadeřnických salonech, nehtových studiích, očních optikách, na firemních večírcích, případně u klientky doma - s více účastnicemi. Při proměně fotografuji ženy před líčením a po nalíčení. Před líčením se s klientkoum můžeme věnovat její pleti.

Jsem nezávislá kosmetická poradkyně a nabízím přípravky Mary Kay. Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963 v USA, kde dnes patří k největším kosmetickým společnostem přímého prodeje v oblasti dekorativní kosmetiky a péče o pleť. Společnost má zastoupení ve více než 30 zemích světa. V České republice je zastoupena od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.

Při práci používám výhradně výše zmíněnou dekorativní kosmetiku, která se mi velmi osvědčila především při líčení nevěst - tedy v případě, kdy je nutné, aby make-up vydržel perfektní co nejdéle. Při seminářích péče o pleť používám i jiné druhy kosmetiky. Mohu doporučit vhodný typ kosmetiky nebo ženy učím pracovat s kosmetikou, kterou již používají.

Dárkové poukazy na moje služby viz ceník:

Svatební líčení

Slavnostní (večerní) líčení

Fotomake-up

Minikurz líčení

Poradenství péče o pleť

Dle domluvy firemní dárkové poukazy či balíčky pro zaměstnance, dárkové balíčky pro Vaše blízké